ZTP2023: terminy w sesji poprawkowej

1. Poprawa oceny z zajęć lab.: 20 lutego (wtorek) w godz. 16:45-20:00, sala 119 w bud. 21. Osoby zainteresowane proszę o przyjście na egzamin ZTP i udział w egzaminie. Jeżeli poprawa da pozytywny wynik, praca egzaminacyjna zostanie sprawdzona. Proszę też o mail z potwierdzeniem chęci udziału. Wystarczy krótki tekst w rodzaju „Zgłaszam swój udział w poprawie ZTP lab.” i podpis. Zgłoszenia są potrzebne, abym wiedział ile przygotować zadań. Zgłoszenia można nadsyłać do niedzieli (18.02) wieczorem.
  2. Egzamin z ZTP, drugi termin: 20 lutego (wtorek) w godz. 11:30-13:30, aula Schumana. Formuła egzaminu taka sama jak w pierwszym terminie:
    • Egzamin jest pisemny. Proszę zabrać ze sobą kartki papieru i długopisy oraz legitymacje studenckie. Proszę być punktualnie. Prace osób spóźnionych mogą nie podlegać ocenie.
    • Szczegółowe zasady udziału są opisane na stronie www: Zasady zaliczenia wykładu, ale nie ma części praktycznej, to znaczy, nie będzie kartki z kodem programu, dla którego należy podać komunikaty wypisywane w oknie konsoli.
    • Zwracam uwagę na zasadę: Na egzaminie nie wolno sięgać do telefonów komórkowych. Telefony w czasie egzaminu muszą być wyciszone i schowane np. w torbie czy plecaku. Niestosowanie się do tej zasady skutkuje natychmiastowym zakończeniem egzaminu przez studenta i opuszczeniem sali.