ZTP2023: egzamin komisyjny

Egzamin komisyjny z ZTP odbędzie się 18 marca (poniedziałek) w godz. 10:00-12:00, w auli 108, bud. 21. Do egzaminu są dopuszczone tylko te osoby, które uzyskają zgodę Prodziekana ds. studenckich. Formuła egzaminu taka sama jak w pierwszym terminie:

• Egzamin jest pisemny. Proszę zabrać ze sobą kartki papieru i długopisy oraz legitymacje studenckie. Proszę być punktualnie. Prace osób spóźnionych mogą nie podlegać ocenie.
  • Szczegółowe zasady udziału są opisane na stronie www: Zasady zaliczenia wykładu, ale nie ma części praktycznej, to znaczy, nie będzie kartki z kodem programu, dla którego należy podać komunikaty wypisywane w oknie konsoli.
  • Opuszczenie sali w trakcie egzaminu jest jednoznaczne z zakończeniem egzaminu.
  • Zwracam uwagę na zasadę: Na egzaminie nie wolno sięgać do telefonów komórkowych. Telefony w czasie egzaminu muszą być wyciszone i schowane np. w torbie czy plecaku. Telefony nie mogą być w tym czasie trzymane przy sobie, tj. np. w kieszeni spodni czy bluzy. Niestosowanie się do tej zasady skutkuje natychmiastowym zakończeniem egzaminu przez studenta i opuszczeniem sali.