PO2024: oceny uzyskane na zajęciach w nieswoich grupach

Przypominam, że po uzyskaniu oceny przez studenta na zajęciach lab. PO z inną grupą niż własna, ocena ta może zostać wpisana tylko pod warunkiem, że prowadzący, który ją wystawił, wyśle maila z informacją do prowadzącego grupę, do której ten student jest przypisany. Krótko mówiąc: skuteczny jest tylko mail między prowadzącymi. Dlatego po uzyskaniu oceny w nieswojej grupie student musi „dopilnować”, czy taka komunikacja między prowadzącymi nastąpiła, sprawdzając swoje oceny w moodle i zasięgając informacji u swojego prowadzącego. Wszyscy prowadzący zajęcia lab. PO wiedzą, jaka jest organizacja zajęć, oraz że powinni wysyłać maile z ocenami do siebie nawzajem. Jeżeli informacja nie została przesłana, warto przypomnieć się mailem prowadzącemu, który ocenę wystawił.